Pozri aj: www.banaby.sk

Alebo slová zakončené na Y. je To zložité list. Ak jej dlhý úsek I-I-I. Potom na konci počuť A. Tiež vysvetliť, že tento list sa skladá z dvoch zvukov d a A. Preto sme počuť A. Samozrejme, to neznamená zapamätať si pravidlá, ale uchu je zameraná lightning. A nabudúce si žiadne chyby, a okamžite počuje Ťa.
Ak dieťa zistí, slová a pomoc. Pretože vašou úlohou tu nie je poraziť dieťaťa a zapojiť sa do raného vývinu die a a, vybaviť ju tak veľké, ako je možné, počet slov. Napríklad včera som hral, keď som čakala, kedy sme sa spustiť do bazéna. Dcéra nemohla nájsť slová s písmenom N. povedal som jej:
— Poďme zapamätať si rôzne veci. Napríklad, nábytok v byte.
Myslí, ale nájde.
Teraz spomeňme si na posteľ.
Myslí a nájde slovo obliečka na vankúš.
Tu je slovo a myšlienka, a pochopiť, ako lepšie pamätať.
Ďalšia hra zamerané na začiatku rozvoj dieťaťa. Podobná hra Pole Zázrakov. Dať dcéra vysvetlenie slova, náznak, ona odhady. To tiež rozvíja myslenie, predstavivosť, pamäť. Napríklad:
— Čo si budete nosiť na nohách, takže nie sú mrazu?
Ponožky.
V tejto hre, skúste vyhľadať neznáme slová k nej. Potom vysvetliť význam slova. Zakaždým, dcéra hovorí, že stále viac a viac nových slov, a hra mešká dlhšie. Výsledok hry.
Nespoliehajte sa na svoju vlastnú silu. Využiť služby odborníkov. Viesť sa na vývoj kurzov, reči terapia, autom do hotela, kde budete mať možnosť hovoriť s inými ľuďmi a deťmi. Pretože u detí rozvoj reči a myslenia je priamo spojené s telesného vývoja, najmä s rozvojom prstov (zručnosť v prstoch), je dôležité rozvíjať detskú ruku. Môžete to urobiť s dieťaťom hliny plavidlá, papier remesiel alebo remeselnú vyrobené z slané cesto. To je tiež užitočné pre rozvoj vášho dieťaťa, a privediem vás k sebe.
Tiež využiť každú príležitosť, opýtajte sa svojho dieťaťa. Pre prehľadnosť povedať, malý príbeh. Prišiel na Ihrisko. Dievča nezvyčajné hračky. Dcéra lipnutia na mňa a pýta sa: "Čo to je?" Viem, samozrejme, a ja som si nie je ťažké vysvetliť, ale mojou úlohou je iný. Mojím cieľom pri vývoji dieťaťa, nie priama odpoveď. V tom okamihu som mal za úlohu naučiť svoju dcéru, aby sa opýtať a kontakt s inými deťmi.
Som ísť hore, aby ju a spýtajte sa jej meno. Naučíte, a potom mi povedzte, čo chcete vedieť, čo je ona, a ona vám poviem.
Pozri aj: detska izba nábytok a fisher price